MENU
Главная » 2015 » Ноябрь » 14 » Створено мобільну бригаду соціально-психологичної допомоги
18:48
Створено мобільну бригаду соціально-психологичної допомоги

В умовах збройного конфлікту на сході України спостерігається відсутність належної уваги до інших (прихованих) аспектів збройного конфлікту, а саме гендерно-обумовленого насильства (ҐОН), яке незалежно від форми його прояву (зґвалтування, сексуальне насильство, торгівля людьми, домашнє насильство), викликає серйозне занепокоєння в умовах кризи та становить серйозний ризик для територій, уражених конфліктом. Як показує міжнародний досвід, сучасні реалії конфлікту у поєднанні з існуючими соціальними та економічними проблемами можуть спричинити зростання кількості випадків домашнього насильства. Беручи до уваги погіршення гуманітарної ситуації в окремих частинах східної України та посилення збройних сутичок, кількість випадків ҐОН на конфліктних та суміжних з ними територіях, а також по Україні в цілому лише зростатиме.


В рамках проекту Фонду Народонаселення ООН «Посилення гуманітарної відповіді на потреби найбільш вразливих категорій жінок та дівчат-підлітків в умовах збройного конфлікту на сході України» одним із українських партнерів, а саме міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я», у 5 регіонах, наближених до зони АТО, створено мобільні бригади (на зразок мобільних консультаційних пунктів). Така мобільна бригада створена і в Новоайдарі і буде працювати в смт. Новоайдар та Новоайдарському районі. Психологи та соціальні працівники мобільної бригади здійснюватимуть регулярні виїзди до віддалених селищ Новоайдарського району та безкоштовно надаватимуть наступні послуги:

  • соціально психологічні консультації для виявлення потерпілих від ҐОН та оцінки їх психоемоційного стану;
  • консультації для потерпілих осіб з метою попередження повторніх випадків насильства та покращення ситуації;
  • комплексну оцінку потреб потерпілих від насильства осіб та направлення для отримання додаткових послуг;
  • індивідуальні та групові сесії;
  • консультації членів родин.

Звертатись за допомогою можливо за телефоном 095 578 48 31. Стаціонарній прийом осіб буде здійснюватись за попереднім записом за адресою смт Новоайдар вул. Банківська 31.

Категория: Новости Новоайдара | Просмотров: 331 | Добавил: timorey | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar